انواع غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی از لحاط نوع ساخت یا با ایده پردازی و طراحی خاص و از پایه ساخته می شوند و یا غرفه های پیش ساخته و آماده هستند.

برای بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها ، حضور در نمایشگاه ها اهمیت ویژه ای دارد. رویدادی مهم که به هر چه بیشتر دیده شدن و کسب درآمد بیش تر آن ها کمک می کند. به همین خاطر شرکت های معتبر و مهم حساسیت ویژه ای برای چگونگی حضور در نمایشگاه ها دارند. یکی از این حساسیت ها داشتن غرفه ای مناسب و منحصر به فرد است. آتلیه خط خطی سابقه ای طولانی در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی خاص و باکیفیت دارد. 

  • ایده و مفهوم
  • طراحی
  • عقد قرارداد
  • اجرا و ساخت

قدم اول

اولین قدم برای شروع یک پروژه موفقِ ساختِ غرفه نمایشگاهی ، رسیدن مشتری و شرکت سازنده به یک ایده و مفهوم مشترک است.
ایده پردازی فرایندی است که نیاز به خلاقیت در کنار داشتن اطلاعات کافی دارد.
ما در آتلیه خط خطی ابتدا انتظارات و هدف مشتری را می شنویم.
سپس با دریافت اطلاعاتی مانند متراژ، نوع نقشه و رنگ های دلخواه مشتری، شروع به ایده پردازی برای خلق یک اثر منحصر به فرد خواهیم کرد.

قدم دوم

قدم دوم از فرایند ساخت یک غرفه نمایشگاهی، طراحی و پیاده سازی ایده است.
طراحان آتلیه خط خطی با توانایی فنی، دانش بصری و همچنین احاطه بر اصول معماری، مانع از هدر رفتِ ایده های خوب می شوند.
طراحی پروژه در آتلیه خط خطی رایگان است.

قدم سوم

بعد از نهایی شدن طرح غرفه و رضایت مشتری از خروجی کار، عقد قرارداد انجام می شود.
با توجه به محدودیت های زمانی موجود برای آماده سازی غرفه های نمایشگاهی، بلافاصله بعد از عقد قرارداد کار ساخت غرفه آغاز می شود.

قدم چهارم

در مرحله اجرا و ساخت، تجربه و کیفیت مهم ترین شاخصه ها هستند.
گروه اجراییِ با تجربه و کاربلد آتلیه خط خطی، بلافاصله پس از عقد قرارداد به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن برای ساختن غرفه مورد تایید مشتری اقدام خواهند کرد.

غرفه های پیش ساخته و کم هزینه

غرفه های پیش ساخته و یا کم هزینه انواع انواع مختلفی دارند. انواع غرفه سازی مدولار ، ماکسیما ، اسپیس بنر و… در دسته غرفه سازی های کم هزینه قرار می گیرند. غرفه هایی با طرح های پیش فرض و ساده که به غیر از هزینه کم ، در زمان اجرا هم بسیار سریع و در حداقل زمان پیاده سازی می شوند.