غرفه سازی نمایشگاهی

  • خانه
  • /
  • غرفه سازی نمایشگاهی

انواع غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی از لحاط نوع ساخت یا با ایده پردازی و طراحی خاص و از پایه ساخته می شوند و یا غرفه های پیش ساخته و آماده هستند.

برای بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها ، حضور در نمایشگاه ها اهمیت ویژه ای دارد. رویدادی مهم که به هر چه بیشتر دیده شدن و کسب درآمد بیش تر آن ها کمک می کند. به همین خاطر شرکت های معتبر و مهم حساسیت ویژه ای برای چگونگی حضور در نمایشگاه ها دارند. یکی از این حساسیت ها داشتن غرفه ای مناسب و منحصر به فرد است. آتلیه خط خطی سابقه ای طولانی در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی خاص و باکیفیت دارد. 

  • ایده و مفهوم
  • طراحی
  • عقد قرارداد
  • اجرا و ساخت

قدم اول

اولین قدم برای شروع یک پروژه موفقِ ساختِ غرفه نمایشگاهی ، رسیدن مشتری و شرکت سازنده به یک ایده و مفهوم مشترک است. ایده پردازی فرایندی است که نیاز به خلاقیت در کنار داشتن اطلاعات کافی دارد. ما در آتلیه خط خطی ابتدا انتظارات و هدف مشتری را می شنویم. سپس با دریافت اطلاعاتی مانند متراژ، نوع نقشه و رنگ های دلخواه مشتری، شروع به ایده پردازی برای خلق یک اثر منحصر به فرد خواهیم کرد.

قدم دوم

قدم دوم از فرایند ساخت یک غرفه نمایشگاهی ، طراحی و پیاده سازی ایده است. طراحان آتلیه خط خطی با توانایی فنی ، دانش بصری و همچنین احاطه بر اصول معماری ، مانع از هدر رفتِ ایده های خوب می شوند. طراحی پروژه در آتلیه خط خطی رایگان است.

قدم سوم

بعد از نهایی شدن طرح غرفه و رضایت مشتری از خروجی کار ، عقد قرارداد انجام می شود. با توجه به محدودیت های زمانی موجود برای آماده سازی غرفه های نمایشگاهی ، بلافاصله بعد از عقد قرارداد کار ساخت غرفه آغاز می شود. 

قدم چهارم

در مرحله اجرا و ساخت ، تجربه و کیفیت مهم ترین شاخصه ها هستند. گروه اجراییِ با تجربه و کاربلد آتلیه خط خطی ، بلافاصله پس از عقد قرارداد به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن برای ساختن غرفه مورد تایید مشتری اقدام خواهند کرد.

غرفه های پیش ساخته و کم هزینه

غرفه های پیش ساخته و یا کم هزینه انواع انواع مختلفی دارند. انواع غرفه سازی مدولار ، ماکسیما ، اسپیس بنر و… در دسته غرفه سازی های کم هزینه قرار می گیرند. غرفه هایی با طرح های پیش فرض و ساده که به غیر از هزینه کم ، در زمان اجرا هم بسیار سریع و در حداقل زمان پیاده سازی می شوند.